İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta ve Güzelbahçe’de coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta ve Güzelbahçe’de coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta ve Güzelbahçe’de coşkuyla kutlandı. İlçemizdeki bayram kutlamaları sabah Atatürk Anıtına çelenklerin konulması ile başladı.

Özel Piri Reis İlk/Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen programa Güzelbahçe Kaymakamı Mehmet ÜNLÜ, Belediye Başkanı Ö. Mustafa İNCE, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent AKAN’ın yanı sıra çok sayıda davetli ile vatandaşlar katıldı.

Günün anlam ve önemini dair konuşan Namık Elal Ortaokulu Müdürü Yunus BAŞKURT, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Konuşmanın ardından sahne alan Piri Reis İlk/Ortaokulu, Namık Elal Ortaokulu ve Hamdi Dalan İlkokulu öğrencilerinin sunduğu görsel şovlar, salonu dolduranlar tarafından ayakta alkışlandı.

 

Program sonunda gösteri sunan öğrencileri tebrik eden Güzelbahçe Kaymakamı Mehmet ÜNLÜ ve protokol üyeleri öğrenciler ile 23 Nisan pastasını kestiler ve bolca fotoğraf çektirdiler. İlçemizde düzenlenen diğer okul ve alanlardaki kutlamalar gün boyu devam etti.

 

 

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.