İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 96. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 96. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Tarihimizin eşsiz zaferlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. Yılını büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

           

30 Ağustos Zafer Bayramı dönemin ağır şartları altında askeri kuvvetlerimizin kendisinden kat kat üstün bir ordular karşısında kazandığı bağımsızlık savaşı ile milletimiz birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya haykırışıdır.

 

   

     Millet olarak, 30 Ağustos gibi şanlı tarihimizin dönüm noktalarından olan bu milli ve manevi değere sahip günlerimizi unutmadan ve nesillerimize unutturmadan ilelebet yad etmek görevimizdir. Millet olarak şunu unutmamalıyız ki, birlik ve beraberlik içinde kurtarılmış bu vatan ve kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti yine birlik ve beraberlik içinde yaşatılacaktır.

 

 

     Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 96. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, silah arkadaşlarını; kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi, Kahraman Gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyoruz.

 

Seyfullah OKUMUŞ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.