İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

60. YIL’IN SÜPER BEYİNLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

  YGS-2016’da çok güzel bir başarıya imza atarak göğsümüzü kabartan 60. Yıl Anadolu Lisesinin öğrencileri, Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ’nü makamında ziyaret etti.  
60. YIL’IN SÜPER BEYİNLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

 

60. Yıl Anadolu Lisesinin son sınıfında okuyup da 13 Mart 2016 tarihinde YGS’ye giren ve ilk beş bin öğrenci arasına girmeyi başaran 9 öğrenci; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer BAYDEMİR, Şube Müdürümüz Muhammet GİRGİN, 60. Yıl Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet MUŞTU, Müdür Yardımcısı Gülşah ÖZDEK eşliğinde Kaymakamımız Hüseyin KULÖZÜ’nü ziyaret etti. Son derece sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ, meslek seçimi ile ilgili genç beyinlere tavsiyelerde bulundu.  Özellikle mesleğe başladıktan sonra mutlu ve huzurlu bir şekilde yapabilecekleri bir mesleğe yönelmelerini salık verdi 

Sınavda ilçe birincisi olan, YGS-1 puan türünde Türkiye 793.’sü olan Alper ÖZTÜRK’e bir çam fidanı hediye eden Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ; Alper’e, fidanı okulun bahçesine dikmesini söyledi. Bu şekilde de bir geleneğin başlangıcı için temel de atılmış oldu; bundan böyle, YGS’de birinci olan 60. Yıl Anadolu Lisesi öğrencisi bir çam fidanı alacak ve okulda bu gelenek için ayrılan yere sonuçlar açıklanınca kendi fidanını dikecek. 

Ziyaretin sonunda, bütün öğrencilerimize, -kendi tabiri ile-çam sakızı çoban armağanı küçük hediyeler takdim eden Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ;  LYS’de de aynı başarıyı göstermeleri temennisinde bulundu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak; biz de göğsümüzü kabartan gençlerimizi bir kere daha tebrik ediyor, bundan sonra da girecekleri bütün sınavlarda üstün başarılar diliyoruz. YOLUNUZ, BAHTINIZ AÇIK OLSUN

 

 

 

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.