İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BAHAR TURNUVASI-2015”İN MADALYALARI VE KUPALARI SAHİPLERİNİ BULDU

“BAHAR TURNUVASI-2015”İN MADALYALARI VE KUPALARI SAHİPLERİNİ BULDU

   Güzelbahçe Kaymakamlığının himayesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bahar Turnuvası-2015” adlı sportif faaliyetlerinin sonunda turnuvada madalya almaya hak kazanan sporcular ve kupa kaldırma hakkını elde eden takımlar MEV Koleji konferans salonunda düzenlenen törenle ödüllerine kavuştular.

   Güzelbahçe Kaymakamı Sayın Mehmet ÜNLÜ, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Akif UZUNOVA, Toplum Sağlığı Merkezi Merkezi Müdürü Bil ŞENOĞLU ve çok sayıda davetli katıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet GİRGİN’in açılış konuşmasının ardından Özel Oğuzhan Özkaya Temel Lisesi öğrencilerinin performanslarını sergiledikleri mini konserin ardından; “Turnuva slaytı” adıyla, sporculara yaklaşık iki aylık maratonu tekrar koşturan 6 dakikalık sunum, törene katılan konuklar tarafından beğeniyle izlendi.

 

   Kupa ve madalyaların sahiplerine teslim edilmesinden sonra, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen öğretmenler, Güzelbahçe Kaymakamlığı tarafından “başarı belgesi” ile ödüllendirildi. Yine Güzelbahçe Kaymakamlığı, turnuvalara katılan yaklaşık 800 sporcunun her birine de “katılım belgesi” takdim etti. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından tören son buldu.


Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.