İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ

  Güzelbahçe Kaymakamlığının ev sahipliğinde; Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği bahar turnuvası bitti ve kupalar sahiplerini buldu.      
BAHAR TURNUVASI SONA ERDİ

 

Yaklaşık iki ay süren ve ilçemizdeki hemen hemen bütün okullarımızın çeşitli branşlarda katıldıkları turnuvalar, geçen hafta sona ermişti. 25. 05.2016 tarihinde Kaan Yüce Spor Salonu’nda yapılan ödül törenine, protokolün üç değerli üyesi Güzelbahçe Kaymakamı Sayın Hüseyin KULÖZÜ, Garnizon Komutanı Sayın Kadir CANPOLAT, Belediye Başkanı Sayın Mustafa İNCE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sadık KÖSEOĞLU, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı ve hemen ardından Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Sayın Aydın UYANIK kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Ege Otizm Gençlik ve Spor Kulübü öğrencilerinin halk oyunları gösterilerinin ardından ödül törenine geçildi.

 

Kros yarışlarında dereceye girenlere ödülleri Kaymakamımız, Garnizon Komutanımız ve Belediye Başkanımız tarafından verildi. Küçükler, yıldızlar ve gençler olmak üzere üç kategoride ödüllerini alan öğrencilerimizin coşkusu görülmeye değerdi.

 

Ödül töreni sonunda çekilen hatıra fotoğrafı ile törene son verildi. Turnuvalara katılan, ödül alan veya alamayan bütün öğrencilerimizi tebrik ediyor ve zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirme adına emek sarf eden bütün Beden Eğitimi öğretmenlerimizin ellerine kollarına sağlık diyoruz.

 

 

 26-05-201626-05-201626-05-201626-05-2016

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.