İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FİZİKSEL ETKİNLİKLER İLÇE FİNALLERİ YAPILDI

FİZİKSEL ETKİNLİKLER İLÇE FİNALLERİ YAPILDI

Güzelbahçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ sahipliğinde, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Spor Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ilkokullar arası fiziksel etkinlikler ilçe finalleri yapıldı. Bu finallerde dereceye giren takımlarımız ilçemizi, İzmir’de yapılacak olan müsabakalarda temsil etmeye hak kazandılar.

Ödül törenine Güzelbahçe Kaymakamımız Sayın Hüseyin KULÖZÜ, İlçe Spor Müdürümüz Sayın Aydın UYANIK, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Akif UZUNOVA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer BAYDEMİR, Tapu Müdürümüz Sayın Salih KAFADAR, Kent Konseyinin yöneticileri, şube müdürlerimiz, veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Ödül alan öğrencilerimizin mutluluğu görülmeye değerdi.

 

Organizasyonun icrasında emeği geçen başta Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz; Bedriye PARLAK, Özer Devecioğlu, Osman Nejat YANMAZ, Mesut AKKUŞ’a; bizleri maddi olarak destekleyen Kent Konsey’ine ve değerli yöneticilerine, emeği geçen öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ederiz.25-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016 

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.