İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜZELBAHÇE İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 48. LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA

GÜZELBAHÇE İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 48. LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASINDA

  Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2015 yılında 46. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasına Bilişim Teknolojileri alanının hazırladığı "Tarih Haritam" Projesi ile katılıp 3.olmuştu. Bu başarının devamında 2016 yılında 47. TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri  Yarışmasına Biyoloji dalında "SÜB YE" isimli Proje ile sergiye katılıp derece almıştı.
          Bu yıl 48 .si düzenlenen TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri  Araştırma Projeleri  Yarışmasına ,Tarih alanında hazırlanan "Demokrasinin Kesintiye Uğradığı Dönemler ve Medyanın Tutumu" adlı proje bölge sergisine davet edildi. Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Süleyman Burçin ŞÜYUN ile birlikte projeyi hazırlayan öğretmenimiz Kemal YORGANCIOĞLU ve öğrencilerimiz Oğulhan KARABURÇAK, Cemre Turan KARHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah OKUMUŞ´ u ziyaret ederek proje hakkında bilgi vermiştir. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

13-03-201713-03-201713-03-2017

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.