İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜZELBAHÇE’DE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE TATİL YOK (!)

  İlçemizde öğrencilerimizin geleceklerini en iyi şekilde inşa etme adına öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz tatillerini bir kenara bıraktı, durmaksızın destekleme ve yetiştirme kurslarına devam ediyor.  
GÜZELBAHÇE’DE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE TATİL YOK (!)

 

 

Okullar kapandıktan sonra mesleki çalışmalarını tamamlayan öğretmenlerimiz, bayram tatili dönüşü kolları sıvadı ve tempolu bir şekilde gençlerimizi en güzel yerlere taşıyabilmek adına kurslara devam ediyorlar. Şu anda 60. Yıl Anadolu Lisesinde ve Cengiz Topel Anadolu Lisesinde devam eden kurslara hedefi olan 12. Sınıf öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Velileri ile birlikte bu sene yaz tatilini unutan 12. Sınıf öğrencileri bütün programlarını önümüzdeki yıl girecekleri sınava göre yaptılar ve 2017 yazında yapacakları yaz tatilinin hayali ile durmaksızın hazırlanan program dahilinde çalışmalarına devam ediyorlar. Ağustos ayı içerisinde de bu tempolu çalışmaya ilçemizdeki 8. Sınıf öğrencileri de dahil olacaklar. Onlar da, en güzel liseleri kazanmak için bu yoğun programın içine girecekler. Ali Bayırlar Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu ve Dr. Güngör Özbek Ortaokulunun 8. Sınıf öğrencilerinin katılacağı program da en 12. Sınıf öğrencilerinin programı kadar yoğun.Devam eden ve Ağustos’ta açılacak olan kurslarla ilgili açıklamalarda bulunan, müdürlüğümüz yetkilileri, belirlenen kurs merkezlerinin sadece o okulun öğrencilerine hitap etmediğini, arzu etmeleri halinde diğer okullarımızdaki son sınıf öğrencilerinin de bu yoğun programdan yararlanabileceğini ifade ettiler.

13-07-201613-07-201613-07-201613-07-201613-07-2016 13-07-2016

 

 

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.