İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜZELBAHÇE’Yİ YEŞİL BAHÇE YAPTIK

Güzelbahçe Kaymakamlığının sahipliğinde, Orman İşletme Şefliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği fidan dikme etkinliği ile Güzelbahçe’nin yeşil yüzüne bir yeni yüz daha eklendi.
GÜZELBAHÇE’Yİ YEŞİL BAHÇE YAPTIK

             Güzelbahçe’nin akciğerleri konumundaki Yaka Mahallesi’ndeki ormanlık alanda yapılan fidan dikme etkinliğine; Güzelbahçe Kaymakamı Sayın Hüseyin KULÖZÜ, Belediye Başkanı Sayın Mustafa İNCE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer BAYDEMİR, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Fidanları; bin bir özenle, uzun yıllar yaşayacakları toprağa emanet eden Cengiz TOPEL Anadolu Lisesinin öğretmenleri ve 12. sınıf öğrencileri ve Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesinin 9. sınıf öğrencileri ve öğretmenleri etkinlik boyunca keyifli vakit geçirdiler. Oluşturdukları fidanlıkta bol bol öz çekim yaptılar. 

Emeği geçen bütün idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür eder, eğitim hayatlarında başarılar dileriz.

31-03-201631-03-201631-03-201631-03-2016

 

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.