İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Arzu GÜNAYDIN´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Arzu GÜNAYDIN´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Saygıdeğer Meslektaşlarım, Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler

2018/2019 Eğitim öğretim yılının 1. Dönemi bugün sona erdi. Hepinize kendinizi yenileyebileceğiniz mutlu bir tatil diliyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Karneleriniz sizlere yol gösterici niteliktedir. Geliştirmeniz gereken ya da çok iyi olan yönlerinizi görmek için bir fırsattır. Yani,  karneniz nasıl olursa olsun, sizlerin kendi özdeğerinizin farkında olmanız ve bu farkındalıkla hep daha iyiyi hedeflemenizdir önemli olan. Sizler bizler için değerlisiniz. Kötü olan düzeltilir, iyi olan daha da iyiye dönüştürülebilir. Sizlerden beklentimiz bu güzel ülke için hep daha iyiyi hedeflemeniz...Bunun için kendinize güvenmeniz ve hayallerinizin peşinde koşmanız..

Değerli Veliler,

Öğrencilerimizin ikinci döneme daha zinde ve istekli başlamalarını tatili verimli geçirmelerine katkıda bulunarak sağlayabiliriz. Dinlenmek en tabi hakları… Kitap okumanın da en iyi yenilenme ve dinlenme yollarından biri olduğunu öğrencilerimize hatırlatalım…

Yarıyıl Tatilinin tüm meslektaşlarım ve öğrencilerimiz için en verimli şekilde geçmesini diliyor, öğrencilerimizin tamamını sevgiyle kucaklıyorum.

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.