İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYFULLAH OKUMUŞ´UN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SEYFULLAH OKUMUŞ´UN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

 

Değerli Meslektaşlarım,

Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Mesleklerin en kutsalı,  en meşakkatlisi olan öğretmenlik, insan yetiştirme sanatıdır. Toplumu sabır, bilgi, şefkat ve merhametle yoğuran öğretmenler aynı zamanda gençlerimize milli şuuru ve milli kimliği kazandıran, fikir ve kanaat önderleridir. Öğretmenler olarak hepimiz, Başöğretmen Atatürk’ün gösterdiği yolda Türkiye’mizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller yetiştirmenin bilinç ve sorumluluğunu taşıyoruz.

         Bu düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk´e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, yarınların mimarı olan kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü´nü gönülden kutluyorum. Öğrencilerimizin yetişmesinde öğretmenlerimizin gösterdikleri gayret, fedakarlık ve azimlerini takdir ediyor, eğitimde yarattıkları farkındalıklar için ayrıca teşekkür ediyorum. 

 

Saygılarımla

 

                                                                                                                                                 Seyfullah OKUMUŞ

 

                                                                                                                                             İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.