İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI

Hafızlık belgesi alan İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Feyzanur DEMİR İlçemiz Kaymakamı Sayın Hüseyin KULÖZÜ´´nü ziyaret etti  
İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİMİZİN BAŞARISI

 

    Müdürlüğümüze bağlı Güzelbahçe İmam Hatip Ortaokulu 5/A Sınıfı Öğrencisi Feyzanur DEMİR 2 yıl süren planlı ve disiplinli çalışmanın ardından hafızlık derecesi almıştır. Hafızlık Belgesini alan öğrencimiz bu mutluluğunu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık KÖSEOĞLU, Güzelbahçe İlçe Müftüsü Mehmet UZUN, Güzelbahçe İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Ali KARDAŞ ve öğrencimizin hem babası hem de Kur’an Öğretmeni olan Hikmet DEMİR eşliğinde Güzelbahçe İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin KULÖZÜ ile paylaşmıştır. Okul Müdürü Mehmet Ali KARDAŞ, Feyzanur’un hafızlığının yanında okulda da çok başarılı olduğunu, bu disiplinini ve planlı çalışmasını derslerine de yansıttığını dile getirdi. Öğrencimiz Feyzanur DEMİR gelecekte Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp okumak istediğini bu hedefine ulaşmak için de var gücüyle çalışacağını dile getirdi.

09-06-201609-06-2016

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.