İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB, BİR TEKNESİNİ DAHA DENİZLE BULUŞTURDU

  Güzelbahçe İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve Ahşap Tekne İmalatı Bölümü 11. sınıf öğrencilerinin çabaları ile bir tekne daha Körfez’in mavi suları ile buluştu.  
İMKB, BİR TEKNESİNİ DAHA DENİZLE BULUŞTURDU

 

04/05/2016 Çarşamba günü okulumuz temrinlik çalışması olarak; 4,8 metre, içten takma motorlu kompozit ahşap teknenin imalatını tamamlayan bölüm öğrencileri ve öğretmenlerinin mutluluğu ve bir ürün ortaya çıkarmış olmanın haklı gururu görülmeye değerdi. Yapılan tekne, boyanmadan önce su altında kalan kısmının belirlenmesi için denize indirildi. Başarılı bir denemeden sonra, tekne boyanmak üzere tekrar denizden çekildi ve atölyeye götürüldü.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Ekrem KARAKAYA; Emeği geçen bütün öğretmenlerimi ve öğrencilerimi tebrik ediyorum, emeklerine sağlık. Bundan sonra yapacakları her türlü çalışmada, okul idaresi olarak bütün imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. Yalnız, daha verimli çalışabilmek ve daha kalifiye elemanlar yetiştirebilmek için keşke denizcilikle ilgili bölümlerimiz denize kıyısı olan bir yerde olsaydı…” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de, emeği geçen idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, daha nice ürünlerini mavi sularla buluşturmalarını diliyoruz.

 

05-05-201605-05-2016

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.