İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MART AYI VATANDAŞ BULUŞMASI

MART AYI VATANDAŞ BULUŞMASI

İçişleri Bakanlığının "Vatandaşla Buluşma" konulu yazısı gereği, İzmir Valiliğinin planladığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda "Vatandaşla Buluşma Mart  Ayı Toplantısı" 09.03.2017 tarihinde Güzelbahçe İlçe Milli eğitim Müdürlüğünde  yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah OKUMUŞ başkanlığında, Şube Müdürümüz Muhammet GİRGİN ve Okul Kantin İşletme Sahipleri biraraya geldi.

        Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah OKUMUŞ ’un konuşması ile başladı.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kantin işleten müstecirlerden ve kantin personelinden beklentilerimiz dile getirildi. Katılımcılara görevleri,sorumlulukları, sınırları ve hakları hatırlatıldı.Toplantıda kantin işletme sahiplerinin problemleri ve yaşadıkları sıkıntılarla ilgili  bilgi paylaşımında bulunuldu.İlçe İş Güvenliği Uzmanı Belgin CANGÜR, kantinlerde hijyen ve işgüvenliği konusunda bilgilendirme yaptı.

10-03-201710-03-2017

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.