İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon sporcumuz Cengiz Topel Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Bilge Su GÜREL, Okul Müdürü Yaşar KARAHAN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Arzu GÜNAYDIN´ı makamında ziyaret etmiştir.

Atatürk´ün tanımladığı gibi zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcumuz ve ilçemiz Cengiz Topel Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencimiz Bilge Su GÜREL ve Okul Müdürü Yaşar KARAHAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Arzu GÜNAYDIN´ı makamında ziyaret ederek başarılarını anlattı. Öğrencimiz  2018 yılında Tayland´da yapılan "Gençler Muay Thai Dünya Şampiyonasında 2. lik, bu yıl ocak ayında Antalya´da yapılan Muay Thai Avrupa Kupasında Avrupa Şampiyonluğu, şubat ayında yapılan Kickbox Şampiyonasında da yine Türkiye şampiyonluğu elde etmiştir. Öğrencimiz kendi okulunda elde ettiği ders başarısına ve okul 1. liğine, spordaki başarılarını da ekleyerek bizlere öğrencilerin spor yapmasının akademik başarısı üzerindeki olumlu  etkisini de kanıtlamış ve hepimizi gururlandırmıştır. Şampiyon sporcumuzu tebrik ediyor ve başarılarını devamını diliyoruz. 
Şampiyon sporcumuz Cengiz Topel Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Bilge Su GÜREL,  Okul Müdürü Yaşar KARAHAN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Arzu GÜNAYDIN´ı makamında ziyaret etmiştir.

13-02-201913-02-201913-02-2019

Mithatpaşa caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.