İZMİR GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenler Günü Mesaji

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Öğretmenler Günü Mesaji

                    Saygıdeğer öğretmenlerimiz,

Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ülkeye değer katacak nüfusun yetiştirilmesi adına öğretmenlerin ne kadar önemli olduğunu her fırsatta dile getirmiş "Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır." diyerek öğretmenlere kıymet vermiştir.

Öğretmenlerimiz geleceğin mimarıdır. Çağdaş ve müreffeh bir toplum olma yolunda en çok çaba gösteren fedakar ve bir o kadar da azimli yol göstericilerimizdir. Öğretmenlerimiz, insan yetiştiren aynı zamanda medeniyeti, kültürü inşa eden rehberlerimizdir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde; ilk önce Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyor. Emekli olan öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu günler diliyor ve gelecek nesillerimizi yetiştirmek için özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimizin" 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ" en içten dileklerimle kutluyorum.

                    Murat ÇEVİK

         Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Mithatpaşa Caddesi Yalı Mahallesi No469/A Güzelbahçe İZMİR - 0 232 234 47 83

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.